2, 3, 6- триметилфенол
ТНН се специјализовао за адитиве за храну, фармацеутски састојци, козметичке сировине, фине хемикалије итд. Молимо вас да слободно питате да ли имате неке потребе.
Opis
Опис

2,3, 6- Триметилфенол има више вредности апликација у области индустријске синтезе због јединствене молекуларне структуре. Ово једињење не само да задржава антиоксидативна својства фенолних материја, већ има и три метил групе које побољшавају његове хидрофобне својства. Ова двострука предност то чини важним основним сировинама за развој специјалних хемикалија. У области заштите материјала, ова супстанција ефикасно одлаже процес старења пластике и гумених производа тако што ће снимати слободне радикале, посебно у производном процесу аутомотивних делова и индустријских заптивача, што може значајно побољшати стабилност материјала на екстремним температурама. У области агрохемикалија, његова стерео конфигурационе предности користи се као основна синтетичка јединица хербицида сулфонилуреје. Оптимизирањем интермолекуларних сила, средства за заштиту усева може показати прецизније циљане ефекте у области апликација.
| Назив производа | 2,3, 6- триметилфенол |
| ЦАС: | 2416-94-6 |
| МФ: | C9H12O |
| Еинецс: | 209-400-1 |
| Тачка топљења | 43-45 степен (лит.) |
| Тачка кључања | 203 степени (лит.) |
| Темп. | Сторије испод +30 степен. |
| Растворљивост | 8g/l |
| Пка | ПК1: 10.59 (25 степени) |
| Образац | Мале топљење чврсте супстанце |
| Боја | Безбојан до жуто-смеђе |
| ПХ | 6-7 (8g/l, H2O, 20ºC) |
| Мирис | 0. 10% у пропилен гликоли. Слатка лековита фенолна копија |
| Тип мириса | лековит |
| Граница експлозива | 1.4%(V) |
| Растворљивост у води | 10 g/L (20 ºC) |
| Паковање | 200кг / бубањ |
Увођење
Зашто бирате ТНН



Popularne oznake: 2, 3, 6- Триметилфенол, Кина, Добављачи, фабрика, прилагођени, велепродаја, јефтина, попуст, ниска цена, бесплатни узорак









