Д - оловка - ох 27-67-5
Назив производа: Д - оловка - ох
ЦАС бр .:52-67-5
Изглед: бели прах
ТНН се специјализовао за адитиве за храну, фармацеутски састојци, козметичке сировине, фине хемикалије итд. Молимо вас да слободно питате да ли имате неке потребе.
Opis
Опис производа

| Назив производа | Д - оловка - ох |
| ЦАС бр. | 52-67-5 |
| Чистоћа | >99% |
| Алкохол | без алкохола |
| Тип паковања | ПП кеса / Картонска канта |
| Материјал | Фармацеутски интермедијари |
| Величина листова | 1кг / 100кг / 1000кг |
| Тежина производе | 1.1кг / 115кг / 1150кг |
| Рачунање | 1кг / Торба 100кг / кашика 1000кг / кашика |
| Сертификати | ИСО9001 |
| Рок трајања | 24 месеца |
| Мок | 100 g |
Функције
Д - оловка - охо је фармацеутски интермедијер са јединственом фармаколошком активношћу и важном синтетичком вриједношћу. Као д - конфигурисан пеницилин, то није само кључни грађевински блок у производном процесу различитих антимикробних активних састојака (АПИ-а), али такође игра двоструку улогу у области терапије и модерног развоја лека због јединствене молекуларне структуре.
У клиничком третману, основна вредност Д - пенициламин лежи у одличној способностима хелације метала и функцију имунолошког регулаторне вредности. Одобрено је за лечење Вилсонове болести (наследни поремећај метаболизма бакра) снажно хелацијом вишка бакрене јоне у телу да би формирали растворљиви комплекси који се излучују кроз бубреге, ефикасно спречавају токсичну накупљање бакра у органима. Слично томе, на основу овог механизма, такође се може користити за лечење одређеног тровања тешког метала. Приликом третирања цистинурије, може да реагује са цистеином да формира растворљиве дисулфиде, значајно смањујући ризик од формирања каменика. Поред тога, као имуномодулациони агент, Д - пенициламин може побољшати симптоме реуматоидног артритиса утицајем на функцију Т ћелија и смањење нивоа реуматоида фактора.
Поред њене директне терапијске употребе, Д - оловком - Ох став у сечу - ивишки развој дроге све је истакнути. Тхиол Гроуп (- сх) и кирални центар у свом молекулу чине га идеалним модулом за конструкцију сложених биоактивних молекула. Истакнути пример је тај што он служи као важан синтетички интермедијер за развој Јохнсон и Јохнсон-а ИЛ - 23 рецептора оралног цикличког инхибитора пептида. У дизајну ове врсте иновативног лека, структура Д-пенициламина је интегрисана у циклични пептидни костур, а њена јединствена просторна конформација и реактивност игра пресудну улогу у постизању високих циљаних афинитета, одличну метаболичку стабилност и оралну биорасположивост лека.
Паковање и достава

Паковање у 1кг / кесицу 100кг / кашика 1000кг / кашика
Фабрички
Наша фабрика и отпрема
ТНН учини свој живот бољим.




Зашто бирате ТНН



Popularne oznake: Д - оловком - ох ЦАС 52-67-5, Кина, добављачи, фабрика, прилагођена, велепродаја, јефтина, попуст, ниска цена, бесплатни узорак










