Н-Фмоц-7-флуоро-Л-триптофан ЦАС 1956434-65-3
Назив производа:Н-Фмоц-7-флуоро-Л-триптофан
ЦАС БР.: 1956434-65-3
Изглед: Светло ружичасти прах
ТНН је специјализован за адитиве за храну, фармацеутске састојке, козметичке сировине, фине хемикалије, итд. Слободно се распитајте ако имате било какве потребе.
Opis
Опис производа

| Назив производа | Н-Фмоц-7-флуоро-Л-триптофан |
| ЦАС БР. | 1956434-65-3 |
| Чистоћа | >98% |
| Алкохол | без алкохола |
| Врста паковања | ПП врећа /картонска канта |
| Материјал | фармацеутски интермедијери |
| Величина листа | 1кг/10кг/20кг/100кг |
| Тежина производа | 1,2 кг/12 кг/23 кг/115 кг |
| Цоунтс | 1кг/кеса 10кг/канта 20кг/канта 100кг/канта |
| Цертификати | ИСО9001 |
| Рок трајања | 24 месеца |
| МОК | 100 g |
Функције
Н-Фмоц-7-Флуоро-Л-Триптофан ЦАС: 1956434-65-3 је стратешки вредан висококвалитетни синтетички градивни блок неприродних амино киселина. Његова основна карактеристика укључује увођење атома флуора на седму позицију индолног прстена триптофана, јединственог места модификације које га чини кључним хемијским алатом за истраживање функционалности триптофана, развој нових терапеутика заснованих на пептидима и стварање прецизних биолошких сонди.
Изванредна вредност овог молекула произилази из специфичних ефеката изазваних флуорисањем на позицији 7-. За разлику од 6-флуоро изомера, који првенствено мења електронске ефекте, атом флуора на позицији „мостобрана“ индолног прстена може имати суптилније, али критичне утицаје на молекуларну конформацију и мрежу водоничних веза. Овај јединствени „стерео-електронски ефекат“ омогућава прецизну модулацију образаца интеракције између пептида који садрже овај остатак и биолошких циљева (као што су протеински рецептори или ензими). У међувремену, њена -амино група је заштићена стандардном Фмоц групом, обезбеђујући савршену компатибилност са савременим техникама синтезе пептида у чврстој фази.
На основу горе наведених карактеристика, Н-Фмоц-7-флуоро-Л-триптофан показује значајан потенцијал у више најсавременијих области. У развоју иновативних лекова, користи се за систематску оптимизацију својстава терапеутских пептида увођењем 7-флуоринације за фино подешавање пептидне конформације, побољшање афинитета везивања и селективности за мете и побољшање фармакокинетичких профила, чинећи га вредним међупроизводом за развој високоактивног лека. У фундаменталним биохемијским истраживањима, он служи као прецизан молекул сонде, омогућавајући научницима да дубоко истраже критичну улогу остатака триптофана у савијању, препознавању и функцији протеина, посебно јединствени утицај 7-флуорирања на биолошке процесе.
Паковање и достава

паковање у 1кг/кеса 10кг/канта 20кг/канта
Фабрика
Наша фабрика и опрема
ТНН УЧИНИТЕ ВАШ ЖИВОТ БОЉИМ.




Зашто сте изабрали ТНН



Popularne oznake: н-фмоц-7-флуоро-л-триптофан цас 1956434-65-3, Кина, добављачи, произвођачи, фабрика, прилагођени, велепродаја, јефтини, попуст, ниска цена, бесплатан узорак









