(Р) -2-метоксипропаночна киселина ЦАС 23943-96-6
Назив производа: (Р) -2-метоксипропаночна киселина
ЦАС бр.: 213943-96-6
Изглед: бледо жута течност
ТНН се специјализовао за адитиве за храну, фармацеутски састојци, козметичке сировине, фине хемикалије итд. Молимо вас да слободно питате да ли имате неке потребе.
Opis
Опис производа

| Назив производа | (Р) -2-метоксипропаночна киселина |
| ЦАС бр. | 23943-96-6 |
| Чистоћа | >99% |
| Алкохол | без алкохола |
| Тип паковања | ПП боца / картонска канта |
| Материјал | Фармацеутски интермедијари |
| Величина листова | 1кг / 10кг / 20кг / 100кг |
| Тежина производе | 1.2кг / 12кг / 23кг / 115кг |
| Рачунање | 1КГ / ТАГ 10кг / кашика 20кг / кашика 100кг / кашика |
| Сертификати | ИСО9001 |
| Рок трајања | 24 месеца |
| Мок | 100 g |
Функције
(Р) - 2-метоксипропионска киселина је стратешка кирална синтетаза у модерној финој хемијској синтези. Његова јединствена (Р) -цонфигурација показује незамјењиву вредност у науци пестицида и специјалности хемијске производње. За разлику од уобичајених фармацеутских интермедијара, ово једињење игра посебно истакнуту улогу у агрохемијском језику, који послужује као основни грађевински блок за изградњу високо ефикасних хербицида хиралних хербицида.
Молекуларна својства једињења одређују његову јединствену вредност апликације. Његов кирални центар формира јединствену електронску дистрибуцију и просторну конфигурацију са метокси и карбоксилним групама, омогућавајући специфичне интеракције са циљевима ензима у организмима. У дизајну пестицида, ова прецизна могућност препознавања молекулара директно се односи на високу селективност против корова и безбедности за усеве, пружајући молекуларну фондацију за развој нове генерације зелених пестицида.
У агрохемијским апликацијама, (Р) - 2-метоксипропионска киселина је кључни хирални прекурсор у синтези различитих високо ефикасних хербицида. Његов (Р) -цонфигурација осигурава оптималну биоактивну конформацију коначног производа, омогућавајући одличну ефикасност хербицида на изузетно ниским апликацијским дозама, а значајно смањење остатака заштите животне средине. Ова некретнина то чини врло вредним блоком киралног зграда у индустрији пестицида. Поред пестицида, ово једињење такође игра важну улогу у синтези специјалних хемикалија. Његова стабилна кирална својства и реактивност чине га идеалним полазним материјалом за синтезу киралних лиганда, специјалних полимера и функционалних материјала. Ови материјали имају широке могућности примене у каталитичким системима, материјалима за одвајање и оптоелектронски материјали. Синтеза (Р) -2-метоксипропионска киселина обично захтева напредне асиметричне технике синтезе или процеса за резолуцију киралне резолуције, што одражава високе прецизне захтеве савремене технологије хемијске синтезе. Енантиомерна контрола чистоће у свом процесу производње директно утиче на перформансе коначног производа, што је успостављање стандарда квалитета посебно важним.
Овај фокус на пољопривредне хемикалије и специјалне хемијске апликације омогућило је (Р) -2-метоксипропионска киселина да изрезује јединствену тржишну позицију и вредност апликације, осим фармацеутских интермедијара, што га чини кључном компонентом индустријске примене киралне технологије.
Паковање и достава

Паковање у 1кг / кесица 10кг / кашика 20кг / кашика 100кг / кашика
Фабрички
Наша фабрика и отпрема
ТНН учини свој живот бољим.




Зашто бирате ТНН



Popularne oznake: (Р) -2-метоксипропаночна киселина ЦАС 23943-96-6, Кина, Добављачи, фабрика, прилагођена, велепродаја, јефтина, попуст, ниска цена, бесплатни узорак









