АЕЕА - АЕЕА ЦАС 1143516-05-5
Назив производа: Аееа - Аееа
ЦАС бр.: 1143516-05-5
Изглед: бели прах
ТНН се специјализовао за адитиве за храну, фармацеутски састојци, козметичке сировине, фине хемикалије итд. Молимо вас да слободно питате да ли имате неке потребе.
Opis
Опис производа

| Назив производа | Аееа - Аееа |
| ЦАС бр. | 1143516-05-5 |
| Чистоћа | >98% |
| Алкохол | без алкохола |
| Тип паковања | ПП кеса / Картонска канта |
| Материјал | Фармацеутски интермедијари |
| Величина листова | 1кг / 10кг / 20кг / 100кг |
| Тежина производе | 1.2кг / 12кг / 23кг / 115кг |
| Рачунање | 1КГ / ТАГ 10кг / кашика 20кг / кашика 100кг / кашика |
| Сертификати | ИСО9001 |
| Рок трајања | 24 месеца |
| Мок | 100 g |
Функције
АЕЕЕА - АЕЕА (ЦАС: 1143516- 05 - 5) је високи - перформанс бифункционални везник који игра кључну улогу у развоју модерних пептидних терапија. Његова молекуларна структура садржи поновљене хидрофилне АЕЕЕ [2- (2- (2- (2- (2- (2- (2- (2- (2-аминоетокси) етокси) ацетил] јединице, што га чини основном структурном јединицом за изградњу дугометрно терапијских лекова. Широко се користи у синтези бочног ланца иновативних лекова као што су семаглутид, тилпотид, ритаглутид и хормон раста дугог деловања.
Основна функција овог једињења огледа се у одличној способности биолошке коњугације. Као специјализовани синтетичко средство, може ефикасно припремити ацилационе реагенсе које садрже глутамичку киселину, постизање селективне модификације амино група у пептидима или молекула протеина. Ова селективна реакција ацилације омогућава ефикасно средство за прецизну манипулацију молекуларне структуре кроз специфично везивање свог активираног естера на крају циљног биомолекула.
На нивоу апликације вредност АЕЕЕА - АЕЕ-а значајно се одражава на пољу биофармацеутских средстава. Његов јединствени молекуларни дизајн омогућава истраживачима прецизно модификовати биомолекуле на одређеним веб локацијама, које не само да нуде важан технички пут за истраживање протеинских функција, већ такође ствара могућности за развој нових лекова. У развоју лекова, молекуларна модификација постигнута кроз овај везник може значајно побољшати фармакокинетичка својства лекова, побољшати стабилност и биорасположивост терапијских молекула и пружити кључно хемијско решење за развој следећег- генерисана биолошка терапеутска средства.
Паковање и достава

Паковање у 1кг / кесица 10кг / кашика 20кг / кашика 100кг / кашика
Фабрички
Наша фабрика и отпрема
ТНН учини свој живот бољим.




Зашто бирате ТНН



Popularne oznake: АЕЕА - АЕЕА ЦАС 1143516-05-5, Кина, Добављачи, фабрика, прилагођена, велепродаја, јефтина, попуст, ниска цена, бесплатни узорак









