Боц - Аееа - Ох.ДЦХА ЦАС 560088-79-1
Назив производа: БОЦ - Аеееа - Ох.ДЦХА
ЦАС бр. 0060088-79-1
Изглед: бели прах
ТНН се специјализовао за адитиве за храну, фармацеутски састојци, козметичке сировине, фине хемикалије итд. Молимо вас да слободно питате да ли имате неке потребе.
Opis
Опис производа

| Назив производа | Боц - Аеееа - Ох.ДЦХА |
| ЦАС бр. | 560088-79-1 |
| Чистоћа | >99% |
| Алкохол | без алкохола |
| Тип паковања | ПП кеса / Картонска канта |
| Материјал | Фармацеутски интермедијари |
| Величина листова | 1кг / 10кг / 20кг / 100кг |
| Тежина производе | 1.2кг / 12кг / 23кг / 115кг |
| Рачунање | 1КГ / ТАГ 10кг / кашика 20кг / кашика 100кг / кашика |
| Сертификати | ИСО9001 |
| Рок трајања | 24 месеца |
| Мок | 100 g |
Функције
Боц - Аееа - ОХ · ДЦХА (ЦАС: 560088 - 79 - 1) је функционалан блок значајне вредности у напредној фармацеутској синтези хемије, а њен јединствени молекулски дизајн чини га кључним интермедијаром за изградњу сложених терапијских средстава. Ово једињење постоји у облику ДЦХА (дициклохексиламин) соли, значајно побољшавајући његову физичку и хемијску стабилност, што је олакшава да се складишти и рукује. Посебно је погодан за велики производ - Производни процес врхунског пептидног лека као што су семагутид, тилпотид, ритаглутид и хормон раста дугог деловања.
Основна функција овог молекула лежи у својим двоструким хемијским интеракцијама. Један крај ње штити је БОЦ (терт бутоксикарбонил) заштитна група, која је стабилна под алкалним и неутралним условима и може се селективно уклонити под благим киселим условима, пружајући чврсту фондацију за постизање ортогоналних стратегија заштите у више- Синтесиес. Други крај је карбоксилна група која се може повезати са циљаним молекулом, а њих двоје су повезани кроз хидрофилни АЕЕЕ сегменте. Ова структура га чини одличним "невидљивим" пегилацијским реагентм којим може ефикасно да уведе заштићене ПЕГ попут сегмената у циљне молекуле, који служе као функционализовано повезивање на сложеним органским синтезима.
На нивоу апликације, вредност Боц - АЕЕА- ОХ · ДЦХА прелази преко више сечења - ивица. У иновативном развоју лекова, то је основни модул за пројектовање и изградњу нових молекула лека. Кроз увођење флексибилних хидрофилних меродара, ефикасно побољшава растворљивост кандидатске једињења, смањује тенденцију агрегације и оптимизује њихова фармакокинетичка својства. На пољу Биотехнологије, ово једињење је вриједно средство за синтезу различитих биолошких коњугата (као што је антитело коњугат) АДЦ Лингери) и прецизни дијагностички реагенси, пружајући кључну хемијски средства за развој циљаних терапије и молекуларних дијагностичких производа.
Паковање и достава

Паковање у 1кг / кесица 10кг / кашика 20кг / кашика 100кг / кашика
Фабрички
Наша фабрика и отпрема
ТНН учини свој живот бољим.




Зашто бирате ТНН



Popularne oznake: БОЦ - АЕЕА - ОХ.ДЦХА ЦАС 560088-79-1, Кина, Добављачи, фабрика, прилагођена, велепродаја, јефтина, попуст, ниска цена, бесплатни узорак









